Vítáme vás

Pane můj, otevři mé rty,

ať má ústa zvěstují tvé chvály!

Žalm 51:17

 

Vítám vás na svých stránkách www.poslouchamebibli.cz, které jsem vytvořila proto, aby i český posluchač měl možnost poslouchat Bibli ve svém rodném jazyce. Tyto stránky obsahují nahrávky celé Bible - Starého i Nového zákona.

Nahrávky Bible jsou v MP3 a můžete si je zde zdarma poslechnout. Všechny audionahrávky Bible jsou česky. Jednotlivé nahrávky jsou z praktických důvodů většinou přibližně dvacet minut dlouhé.

Nahrávky Bible, které jsou zde k dispozici, jsem pořídila amatérsky, v domácím prostředí. Zdrojovým textem je Bible 21 (Bible Překlad 21. století), která je použita s laskavým svolením jejích autorů. Veškeré audio soubory je také možné si bezplatně stáhnout.

Jsem ráda, že jste moje stránky navštívili. Aby se o audionahrávkách Bible (Bible Překlad 21. století) v českém jazyce dozvědělo více lidí, můžete toto dílo podpořit na sociálních sítích. 

Moc si přeji, aby toto dílo pomohlo přivést k Bohu mnoho lidí a aby Boží Svatý Duch znovu silně vanul také v naší krásné zemi.

Jana

PS Do lišty vlevo byla přidána nabídka textů k přemýšlení. Podle svých časových možností sem budu vkládat zajímavé úvahy různých kazatelů.

 

Můžete sdílet tento odkaz: http://bit.ly/1ngQkz8

Zdrojový text lze nalézt zde: http://www.bible21.cz/online

 Odkazy na stránky, které mne zaujaly:

Nově: https://open.spotify.com/show/4z7euZiT90Nh2okkasGalj?si=9et9r-k_QZKCwjYMyNVTGw (nahrávky CB Zlín: velmi poutavým způsobem rozebraná biblická kniha Jonáš; nedělní kázání CB Zlín; povídky z indiánského prostředí na biblické motivy ;-); vše najdete i zde: https://www.cbzlin.cz/

https://www.facebook.com/lingatezlin/ (nová přátelská jazyková škola ve Zlíně)

twr.cz (Trans World Radio, Rádio 7 - nezisková misijní organizace, součást největší rozhlasové sítě světa - mezinárodní křesťanské rozhlasové misie; jejím programem je šíření evangelia; nepodléhá žádné církvi, ale úzce s církvemi spolupracuje; základem pro spolupráci je vyznání Ježíše Krista jako osobního Pána a Spasitele. Více se dozvíte na stránkách v odkazu.)

obohu.cz (Stránky věnované Bohu a zážitkům s ním, biblickým rozborům některých témat, varováním před nebezpečím okultních praktik, "praktickým" úvahám a námětům k zamyšlení, tématu osvobození od závislostí a nutkání, testům biblických znalostí, namluveným vyučováním, návodům k biblickým programům apod.)

obohu.cz/bible (Internetový biblický program SOB - studijní on-line Bible; tato aplikace obsahuje cca 240 překladů bible (22 českých) v 68 jazycích; možnost jednoduchého i pokročilého vyhledávání (celkem 9 typů), porovnávání libovolných překladů a mnoho dalších úžasných vychytávek.)

icr.org (Institute for Creation Research - organizace sídlící v USA a zabývající se otázkou stvoření, které dává do kontrastu s evolucí - stvoření samozřejmě vychází vítězně; najdete zde nepřeberné množství odborných článků o člověku, přírodě, vesmíru, atd.; je zde zde také spousta krátkých videí na různá témata, která vyzdvihují a vyvyšují našeho Stvořitele; vše v angličtině)

lightsource.com (Na těchto stránkách najdete řadu kazatelů a jejich kázání; opět v angličtině. Já jsem si oblíbila Ask the Briscoes - kazatelé Stuart, Jill a Pete Briscoe - a Precepts for Life - kazatelka Kay Arthur.)

 

Stránky www.poslouchamebibli.cz financuji z vlastních prostředků. Pokud chcete přispět na jejich provoz, napište mi na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

TOPlist

 

 

 

℗ Všechna práva vyhrazena.